O mnie

Witajcie na moim blogu

Jestem Magda, aktualnie uczę się w klasie maturalnej. Moją największą pasją jest wykonywanie przeróżnych przedmiotów własnoręcznie. Zamiłowanie do rękodzieła narodziło się podczas codziennych dojazdów do szkoły, na zajęcia, do domu... A że "nie umiem robić nic, więc muszę robić coś" to zawsze znajdowałam sobie zajęcie na ten czas :) I tak oto zaczęłam się uczyć nowych technik... I nadal się rozwijam :) Czego uczę się teraz? W wakacje byłam na pierwszym kursie szycia i staram się zgłębić tajniki maszyny, aby umieć stworzyć z jej pomocą chociaż kilka podstawowych przedmiotów.

Jestem wolontariuszką fundacji Muszkieterowie Szpiku. Konkretnie biorę udział w akcji Czapeczka Niewidka i dziergam kolorowe czapki dla dzieciaczków, które leżą w szpitalach. Nadal poszukiwani są chętni do pomocy przy tej akcji. Jeżeli nie umiesz wykonać nic na drutach czy szydełku, nic się nie przejmuj, możesz pomóc na przykład kupując włóczkę. Jeżeli chciałbyś zrobić coś dobrego to skontakuj się ze mną :)

Wszędzie jest mnie pełno, staram się czerpać radość z każdego dnia i zarażać innych swoją energią. Czasem podziwiam moich znajomych za to, że jeszcze ze mną wytrzymują i jakoś nadążają ;)

Rękodzieło to jedyna rzecz, która może utrzymać mnie w jednym miejscu przed dłuższy czas. Moją drugą pasją jest taniec, próbowałam wielu technik, aktualnie uczę się tańca towarzyskiego :) swoją przygodę z tańcem zaczęłam mając 6 lat i nie wyobrażam sobie bez tego życia.

Czasem zdarza mi się też "bawić" w aktorkę lub modelkę, jednak podchodzę do tego z dużym dystansem i przymrużeniem oka ;)

W wolnym czasie... opiekuję się młodszymi siostrzyczkami ciotecznymi (Alą i Igą), które czasem pozują do zdjęć na stronę i uczą się ode mnie wielu ciekawych rzeczy.

Marzę o... przede wszystkim sukcesie mojej strony i rozpowszechnieniu rękodzieła, na ten moment jest to moja pasja, ale z czasem chciałabym zrobić z niej sposób na życie :) Moje motto to... "Im więcej potrafisz, tym więcej możesz", tak zawsze powtarzała mi mama i tego się trzymam, bardzo chętnie uczę się różnych nowych rzeczy, szczególnie tych, które mają praktyczne zastosowanie. Moim największym sukcesem jest... to, że skupiłam wokół siebie wielu wartościowych ludzi, którzy wspierają mnie w tym co robię i sprawiają, że jestem szczęśliwa! Witaj w Manufakturze Szaraka :) rozgość się i zostań jak najdłużej!